Święta tuż, tuż... - Króliczki - 2018-12-21

Święta tuż, tuż... - Króliczki - 2018-12-21

Drodzy Rodzice!

Tegoroczne Jasełka wpisały się już na dobre w historię naszego przedszkola. Pozostały wspomnienia, piękne zdjęcia i filmy. Teraz nadszedł czas przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia. Ostatnie dni przed świąteczną przerwą w grupie Króliczków upłynęły w miłej i przyjaznej atmosferze. Nasza choinka jak i melodie kolęd w tle, wprawiały grupę w świąteczny nastrój. Rozmawialiśmy o tradycjach i zwyczajach panujących w domach dzieci. Symbole i potrawy wigilijne są dzieciom doskonale znane. Jedne są lubiane bardziej inne mniej, tak jak w „Kolędzie domowej”, którą śpiewaliśmy w finale naszych jasełek:

I już grzyby i już ryby są na stole,

Zaraz przyjdzie i na kluski z makiem pora.

My z rybami to jesteśmy ciut na bakier,

Ale bardzo nam smakują kluski z makiem.

Śpiewaliśmy również inne, tradycyjne kolędy, wykonaliśmy prace plastyczne, które można podziwiać przed wejściem do naszej sali, złożyliśmy sobie świąteczne życzenia a pod choinką dzieci znalazły malutkie podarunki.

Drodzy Rodzice!

Życzymy Wam, waszym dzieciom i najbliższej rodzinie zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech ten magiczny czas będzie okazją do spędzenia go w miłej, radosnej i rodzinnej atmosferze. A w nadchodzącym, Nowym 2019 roku życzymy wielu sukcesów oraz spełnienia najskrytszych marzeń.

Za wszystko dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie,

Joanna Duda i Joanna Legierska

Zapraszamy do obejrzenia ZDJĘĆ.