II Festyn Rodzinny - 2019-06-13

II Festyn Rodzinny - 2019-06-13

Drodzy Rodzice!

Długo oczekiwany przez wszystkie dzieci i Rodziców dzień w końcu nadszedł. W czwartek 13 czerwca 2019r. odbył się w naszym ogrodzie przedszkolnym drugi już Festyn Rodzinny. Słońce, które jasno świeciło na niebie, tylko umacniało nas w przekonaniu, że będzie to dzień pełen ciepła i pozytywnej energii. Zaraz po przywitaniu przez Panią Dyrektor wszystkich przybyłych gości rozpoczął się występ artystyczny naszych przedszkolaków. Każda grupa dzięki pięknym tańcom, które przedstawiła pozwoliła nam na chwilę przenieść się do innego kraju. Zaraz po występach był już tylko czas na wspaniałą zabawę, tańce i pląsy, wesoła muzyka, trampoliny i batuty, dmuchany zamek, wata cukrowa i popcorn, to tylko kilka z licznych atrakcji przygotowanych specjalnie dla dzieci. Ogromną radość na twarzach przedszkolaków wywołał wóz strażacki, który pozwolił się nam trochę schłodzić, dzięki wodnej kurtynie. Nie zabrakło również czasu na lubianą przez wszystkich grę w szachy pod czujnym okiem Pana Janusza. Odbył się także konkurs cukierniczy pt. ,,Bake Off – Ale Ciacho”, drodzy Rodzice, serdecznie dziękujemy za reprezentowanie swojej grupy, ciasta były przepyszne i niewątpliwie każda grupa zasłużyła na wysokie pierwsze miejsce. Przez cały dzień, dzieci wspierał Pirat Keri, który zabawiał dzieci kolorowymi balonami. Niestety każdy, nawet najweselszy dzień, musi kiedyś minąć, ale uśmiech na twarzach dzieci spowodował, że wiemy iż takie przedsięwzięcie ma sens i wywołuje radość dzieci.
Pragniemy serdecznie podziękować Panu Januszowi, tatusiowi naszej Oliwii, z grupy ,,Tygryski” oraz całemu zespołowi Straży Pożarnej, za ciekawą lekcję i wspaniałą zabawę. Dziękujemy również Wam, Kochani Rodzice, za wsparcie, za uśmiech i wspólną, dobrą zabawę.

Wróćmy na chwilę, do tego wyjątkowego dnia oglądając ZDJĘCIA, które wykonał Pan Tomasz, tatuś naszego Stasia i Hani. Serdecznie dziękujemy.

Kolejna galeria zdjęć wykonanych przez Pana Konrada Baar