Dzień Babci i Dziadka w grupie ,,Króliczki" - 2019-01-22

Dzień Babci i Dziadka w grupie ,,Króliczki" - 2019-01-22

Drodzy Rodzice, Kochani Dziadkowie!

Pomimo mroźnych styczniowych dni w miniony wtorek w naszym przedszkolu było bardzo ciepło i serdecznie. Wszystko to za sprawą wspaniałych babć i dziadków, którzy tak licznie przybyli na występ swoich wnucząt z grupy „Króliczki”, by wspólnie świętować Dzień Babci i Dziadka. Dla każdego przedszkolaka to bardzo ważne święto, dlatego wzbudza tak wiele ciepłych i pozytywnych emocji. Na wstępie, dostojnych gości ciepłymi słowami przywitała oczywiście Pani Dyrektor. Następnie „Króliczki” rozpoczęły swój występ, który w tym roku miał charakter telewizyjnego show pt. „ Ja się wcale nie chwalę ja mam po prostu talent”. Popołudniowy program poprowadziły dwie wspaniałe prezenterki, które wykazały się niezwykłą odwagą i z profesjonalizmem i humorem zapowiadały uczestników programu, którzy prezentowali swoje talenty. W prawdziwym show nie mogło również zabraknąć wspaniałego jury, które oceniało poszczególne występy. Tegoroczne przedstawienie przygotowane przez grupę „Króliczki” miało nieco inny charakter niż w latach ubiegłych, ale na twarzach naszej wspaniałej publiczności można było dostrzec piękne uśmiechy jak i łzy wzruszenia, co świadczyło o tym, że i taka forma przedstawienia bardzo się podobała. Dzieci zaprezentowały swoje talenty w tańcach z rekwizytami, pięknych i wzruszających wierszach, w których chciały wyrazić swoją wdzięczności za to, że dziadkowie zawsze mają dla nich czas, oraz utworach śpiewanych przy akompaniamencie Pani Agnieszki. Po części oficjalnej przyszedł czas na słodki poczęstunek a na koniec dzieci wręczyły własnoręcznie wykonane prezenty. Atmosfera była uroczysta, podniosła i pełna radości.

Z całego serca dziękujemy za miłe słowa, które usłyszeliśmy po występie. Dzieci przez wiele dni przygotowywały się do tego ważnego dnia. Chciały zaprezentować się jak najlepiej potrafią. Rozpromienione i szczęśliwe twarze babć i dziadków mówiły wiele i po raz kolejny ukazały jak ważne są dla nich spotkania z wnukami.

Drodzy Rodzice! Chcemy również Wam podziękować, za piękne przygotowanie Waszych pociech do tej ważnej uroczystości oraz za zaangażowanie przy tworzeniu upominków dla naszych gości. Zawsze możemy na Was liczyć!

Zapraszamy do obejrzenia ZDJĘĆ.

Pozdrawiamy serdecznie, Joanna Duda, Joanna Legierska